Stade de la Beaujoire
37463
Nantes,France
Επί Ναντ

Ναντ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ναντ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Τρουά το Ligue 1 στις 2021/09/26 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:1. Ο Ναντ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/03 UTC εναντίον του Τρουά στο Ligue 1. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ναντ εναντίον Τρουά, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ναντ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ναντ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Ράνταλ Κολό Μουανί,Γκέμπελς, Βίλεμ,Κουλιμπαλί, Καλίφα,Αγκουστίν, Ζαν-Κέβιν,Ρενοντ Εμοντ,Κόκο, Μάρκους,Καντέρ Μπάμπα, Αμπντούλ,Λιμπόμπε, Άντονι,Ντίλου, Μπριτζ,Quentin Merlin,Gor·Manvelyan,
Midfilders: Μπλας, Λούντοβικ,Σίμον, Μόουζες,Σιπριέν, Γουίλαν,Τουρέ, Αμπντουλαγιέ,Χιριβέλα, Πέδρο,Osman Bukari,Μουτουσάμι, Σάμουελ,Ντε Σα, Ρόλι Περέιρα,Santiago Bocari Eneme,
Υπερασπιστές: Αντρέι,Καστελέτο, Ζιν Καρλος,Κορχία, Σεμπάστιεν,Τσαρλες Τραορε,Άπια, Ντένις,Φάμπιο,Παλόις, Νίκολας,Βάγκουε, Μόλα,Abdoulaye Sylla,Yannis·M'Bemba,
Τερματοφύλακες: Λαφόντ Αλμπάν,Ντεσκάμπς, Ρεμί,Πέτρικ, Ντένις,Lucas·Bonelli,Charly Jan

Μπλας, Λούντοβικ, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ναντ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!