Estádio do Dragão
50399
Porto,Portugal
Επί Πόρτο

Πόρτο live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της Πόρτο ήταν εναντίον της Ταταμπάνια στις Διεθνής Φιλικός Αγώνας Συλλόγων στις 2024/07/20 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 4:2.

Η Πόρτο θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις 2024/07/23 UTC εναντίον της Στούρμ Γκρατς στις Διεθνής Φιλικός Αγώνας Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το Στούρμ Γκρατς vs Πόρτο live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

Πόρτο Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της Πόρτο από τον τελευταίο αγώνα: -
Επιθετικοί: Evanilson,Πέπε,Wenderson Galeno,Francisco Conceicao,Μαρτίνεθ, Τόνι,Daniel Loader,Gonçalo Borges,Rodrigo·Mora,goncalo sousa,Βέντελ,Gonçalo Sousa,Wendel,
Μέσοι: Alan Varela,Nico González,Stephen Eustáquio,Iván Jaime,Fran Navarro,Γκρούζιτς, Μάρκο,André Franco,Mamadou Loum,Romário Baró,Bernardo·Pereira Folha,
Αμυντικοί: João Mário,Otavio Ataide,Κάρμο, Ντέιβιντ,Γουέντελ,Martim Fernandes,Fabio Cardoso,Zé Pedro,Zaidu Sanusi,Gabriel·Bras,Μαρκάνο, Ιβάν,Martim Fernandes,Gabriel Brás,
Τερματοφύλακες: Κόστα, Ντιόγκο,Samuel,Goncalo Ribeiro,Κλαούντιο Ράμος,Gonçalo Ribeiro

Πόρτο Λίστα Πληγέντων Παικτών
Goncalo Ribeiro, Wound, -
Zaidu Sanusi, Twisted knee, -
Μαρκάνο, Ιβάν, Cruciate ligament injury, -

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Πόρτο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!