*Πριμέιρα Λίγκα Διανομής στόχος 9 Αγώνες
Estádio do Dragão
50399
Porto,Portugal
Επί Πόρτο

Πόρτο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Πόρτο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μποαβίστα το Πριμέιρα Λίγκα στις 2021/10/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:3. Ο Πόρτο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/30 UTC εναντίον του Μποαβίστα στο Πριμέιρα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Πόρτο εναντίον Μποαβίστα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Πόρτο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Πόρτο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Μεχντί Ταρέμι,Πέπε,João Mário,Evanilson,Μαρτίνεθ, Τόνι,Francisco·Fernandes Conceicao,
Midfilders: Χεσούς Κορόνα,Ντίαζ, Λουίς,Οτάβιο,Ολιβέιρα, Σέρτζιο,Ουρίμπε, Ματέους,Γκρούζιτς, Μάρκο,Μπρουνο Κοστα,Fábio Vieira,Vítor Ferreira,
Υπερασπιστές: Μπέμπα, Τσάνσελ,Wilson Manafá,Γουέντελ,Νανού,Fabio Cardoso,Πέπε,Μαρκάνο, Ιβάν,Zaidu Sanusi,
Τερματοφύλακες: Κόστα, Ντιόγκο,Μαρτσέσιν, Αγκουστίν,Κλαούντιο Ράμος,Francisco Meixedo

Ουρίμπε, Ματέους, 9 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Πόρτο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!