*Πριμέρα Ντιβίζιο Διανομής στόχος 1 Αγώνες
DEVK-Arena
1000
Sant Julia de Loria,Andorra
Επί Σάντα Κόλομα

Σάντα Κόλομα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σάντα Κόλομα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ενγκορντανί το Πριμέρα Ντιβίζιο στις 2021/09/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Σάντα Κόλομα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/26 UTC εναντίον του Ενγκορντανί στο Πριμέρα Ντιβίζιο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σάντα Κόλομα εναντίον Ενγκορντανί, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σάντα Κόλομα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σάντα Κόλομα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Andre Filipe Teixeira Azevedo,Diego Nájera,Victor Bernat,Lorenzo Buron,Juan Manuel·Miranda Rodriguez,Faysal·Chouaib,Josep Maria·Tizon,Guillaume·Silvain Lopez,Draman·Konare,Alexandre Martínez,Gabi·Cunha,Jesus David Sosa Sebastia,Arturo·Riestra,Andreu·Matos,Pi, Enric,Cristian Manuel·Millan Pichel,
Midfilders: Pedro·Santos Escolano,Miguel·Laborda,Hamza·Ryahi Bouharma,Marc Rebés,Aleix Cisteró,Walid Bousenine,Jamal Zarioh Taouil,Albert Mercade Mellinas,Marinho, Antonio,Brian·Teixeira,Xavi·Puerto,Juanma·Torres,David·Rodriguez Lopez,
Υπερασπιστές: Andreu Ramos,Moisés San Nicolás,Lluis Blanco,Robert Ramos Isus,Alex·Sanchez,Eric·De Pablos,Andre·Marinho,Marc Amat,Christian·Garcia,Alexandre·Gutierrez,
Τερματοφύλακες: Eloy Casals,Andres Benítez,Miguel·Ramos,Ricardo Fernandez,Joel Garcia,Ivan Monteagudo

Carles Coto, 1 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σάντα Κόλομα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!