Slavutych-Arena
11883
Zaporizhzhia,Ukraine
Επί Ζόρια Λουχάνσκ

Ζόρια Λουχάνσκ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ζόρια Λουχάνσκ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπόντο/Γκλιμτ το Πρέμιερ Λιγκ στις 2021/12/05 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Ζόρια Λουχάνσκ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/09 UTC εναντίον του Μπόντο/Γκλιμτ στο Πρέμιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ζόρια Λουχάνσκ εναντίον Μπόντο/Γκλιμτ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ζόρια Λουχάνσκ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ζόρια Λουχάνσκ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Βλαντισλαβ Καμπαϊεβ,Shahab Zahedi,Γκλάντκι, Ολεκσάντρ,Allahyar Sayyadmanesh,Maksym Lunyov,Mihailo Perović,Cristian,Guillermo Enriquez·Da Silva Carvalho,
Midfilders: Vladyslav Kochergin,Egor Nazaryna,Αρτεμ Γκρομοβ,Ντμιτρο Κομτσενοβσκι,Λοβρο Σβεκ,Akhmed Alibekov,Maksym Kazakov,Volodymyr Bilotserkovets,Daniil Alefirenko,Raymond Owusu,Μπουλέτσα, Σεργκέι,Maksym Khlan,
Υπερασπιστές: Denis Favorov,Reis Rodriguez Leovigildo Junior,Μακσιμ Ιμερεκοβ,Βιταλι Βερνινταμπ,Σνουρνίτσιν, Ιχόρ,Ρουφάτι, Άγκρον,Juninho,Yemets Vladyslav·Yevheniiovych,Denys·Nahnoinyi,Yuriy Dudnyk,
Τερματοφύλακες: Σεβτσένκο, Μικίτα,Dmytro Matsapura,Dmitry Mazapura,Anton·Zhylkin,Oleksandr·Saputin

Denis Favorov, 16 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ζόρια Λουχάνσκ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!