Stadion Feijenoord
51177
Rotterdam,Netherlands
Επί Φέγενορντ

Φέγενορντ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Φέγενορντ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ουνιόν Βερολίνου το Ερεντιβίζιε στις 2021/10/16 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:2. Ο Φέγενορντ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/21 UTC εναντίον του Ουνιόν Βερολίνου στο Ερεντιβίζιε. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Φέγενορντ εναντίον Ουνιόν Βερολίνου, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Φέγενορντ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Φέγενορντ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Σινιστέρα, Λουίς,Τζάχανμπαχς, Αλιρεζά,Ντέσερς, Κίριελ,Ζοάο, Κάρλος,Λίνσεν, Μπράιαν,Naoufal·Bannis,Aliou Balde,Mimeirhel Benita,
Midfilders: Orkun Kökçü,Νέλσον, Ρέις,Guus Til,Τούρνστρα, Τζενς,Marcus Pedersen,Φρεντρικ Ορνες,Francesco Antonucci,Antoni Milambo,Lennard Hartjes,Sem Valk,Mikael Törset Johnsen,
Υπερασπιστές: Marcos Senesi,Tyrell Malacia,Lutsharel Geertruida,Γκερνοτ Τραουνερ,Ντίεμερς, Μαρκ,Ramon Hendriks,Denzel Hall,
Τερματοφύλακες: Justin Bijlow,Ofir Marciano,Thijs Janssen,Tein Troost,Devin Remie

Ντέσερς, Κίριελ, 5 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Φέγενορντ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!