Stadio Artemio Franchi
43286
Florence,Italy
Επί Φιορεντίνα

Φιορεντίνα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Φιορεντίνα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ουντινέζε το Serie A στις 2021/09/21 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:3. Ο Φιορεντίνα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/26 UTC εναντίον του Ουντινέζε στο Serie A. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ουντινέζε εναντίον Φιορεντίνα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Φιορεντίνα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Φιορεντίνα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Βλάχοβιτς, Ντούσαν,Γκονζάλεζ, Νίκολας,Σοτίλ, Ρικάρντο,Κοκόριν, Αλεξάντρ,Καγιεχόν, Χοσέ,Louis Munteanu,
Midfilders: Καστροβίλι, Γκατάνο,Τορέιρα, Λούκας,Σοφιάν Αμραμπάτ,Ντάνκαν, Τζόσεφ,Πουλγκάρ, Έρικ,Μπενάσι, Μάρκο,Μποναβεντούρα, Τζιάκομο,Youssef Maleh,Σαπονάρα, Ρικάρντο,Alessandro Bianco,
Υπερασπιστές: Μιλένκοβιτς, Νικολά,Lucas Martinez,Οντριοθόλα, Αλβάρο,Μπιράγκι, Κριστιάνο,Ιγκόρ,Νάστασιτς, Ματία,Βενούτι, Λορένζο,Τέρζιτς, Αλεξα,
Τερματοφύλακες: Ντραγκόφσκι, Μπαρτλομέι,Τερασιάνο, Πιέτρο,Τσεροφολίνι, ,Μιτσέλε,Μπρανκολίνι, Φεντερίκο,Ροσάτι, Αντόνιο,Ivan·Andonov

Μιλένκοβιτς, Νικολά, 5 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Φιορεντίνα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!