Stadio Artemio Franchi
43286
Florence,Italy
Επί Φιορεντίνα

Φιορεντίνα live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της Φιορεντίνα ήταν εναντίον της Ρετζιάνα στις Διεθνής Φιλικός Αγώνας Συλλόγων στις 2024/07/19 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 4:0.

Η Φιορεντίνα θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις 2024/08/17 UTC εναντίον της Πάρμα στις Διεθνής Φιλικός Αγώνας Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το Πάρμα vs Φιορεντίνα live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

Φιορεντίνα Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της Φιορεντίνα από τον τελευταίο αγώνα: -
Επιθετικοί: Γκονζάλεζ, Νίκολας,Lucas·Beltran,Κιν, Μόισε,Κουαμέ, Κριστιάν,Νζόλα, Μ'Ρίντερ,Σοτίλ, Ρικάρντο,Μπρεκάλο, Τζόσιπ,Filippo Di Stefano,Louis Munteanu,Fallou Sene,maat caprini,
Μέσοι: Σοφιάν Αμραμπάτ,Ικόνε, Νανιτάμο,Μαντραγκόρα, Ρολάντο,Μπαράκ, Αντονίν,Gino Infantino,Alessandro Bianco,Αμπντελχαμίντ Σαμπίρι,Niccolo·Pierozzi,L. Amatucci,Dimo·Krastev,Eljon Toci,Vittorio Agostinelli,Mattita·Fiorini,Niccolo Fortini,
Αμυντικοί: M. Kayode,Сordeiro Dos Santos Domilson,Lucas Martinez,Fabiano·Parisi,Ρανιέρι, Λούκα,Marin Pongračić,Μπιράγκι, Κριστιάνο,pietro comuzzo,christian biagetti,Φερραρίνι, Γκαμπριέλ,Eduard Dutu,
Τερματοφύλακες: Όλιβερ Κρίστενσεν,Τερασιάνο, Πιέτρο,tommaso martinelli,tommaso vannucchi,Tommaso·Vannucchi

Φιορεντίνα Λίστα Πληγέντων Παικτών
Σοτίλ, Ρικάρντο, Collarbone fracture, -
Ρανιέρι, Λούκα, Yellow card suspension, -

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Φιορεντίνα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!