FC Minsk Stadium
3000
Minsk,Belarus
Επί Ισλόκ Μινσκ

Ισλόκ Μινσκ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ισλόκ Μινσκ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Φιλικά Συλλόγων στις 2022/01/22 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Ισλόκ Μινσκ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ισλόκ Μινσκ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ισλόκ Μινσκ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Valeri Gorbachik,Dmitri Komarovsky,Dmitry Nekrashevich,Vladislav Morozov,Gurenka Artiomas,Daniel·Sosah,Maxim·Sanets,
Midfilders: Oleg Patotskiy,Dmitriy·Lisakovich,Abdoulaye·Conde,Aleksandr·Guz,Roman·Lisovsky,Ruslan Lisakovich,Aleksandr Sergeevich·Korzun,
Υπερασπιστές: Nikita Stepanov,Dmitri Zinovich,Kirill·Glushenkov,Vadim·Pigas,Maksim·Kovel,Gleb Vyacheslavovich Krivtsov,Junior Yvan·Nyabeye Dibango,Maksim·Lapchuk,
Τερματοφύλακες: Vladislav Vasilyuchek,Boris·Pankratov,Egor·Kirillov,Maksim Vysotski

J. Nyabeye Dibango, 16 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ισλόκ Μινσκ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!