Stadion Lokomotivy v Čermeli
10787
Kosice,Slovakia
Επί Κόζιτσε

Κόζιτσε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Κόζιτσε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ροχόζνικ το 2. Λίγκα στις 2021/11/27 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:3. Ο Κόζιτσε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/02/26 UTC εναντίον του Ροχόζνικ στο 2. Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Κόζιτσε εναντίον Ροχόζνικ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Κόζιτσε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Κόζιτσε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-2-4-1
Εμπρός: Nikola Komazec,martin sabol,Oleg Vyshnevskyi,Samuel Geroge Ford,Robinson Blandon Rendon,Samuel·Gladis,Sam·Ford,Martin·Sabol,Minseo·Kim,
Midfilders: Erik Pačinda,Pedro Martinez,Erik Liener,Dávid Guba,Ζακούμπεκ, Ματέζ,Dávid Keresteš,Maksym Rizie,Boris Gall,Frantisek Vancak,Nikola Ristovski,patrik kosuda,Marcel Novak,Nikola·Ristovski,Marcel·Novak,Christian·Veliky,Marek·Vaclav,Maksym·Rizie,Maksym·Rizie,Jan·Lesniak,
Υπερασπιστές: Michal Jonec,František Pavúk,Peter Kavka,Samuel Kuc,Ondrej Elexa,Filip Kis,MIN SU KIM,Ervin Matta,Filip·Kis,Ervin·Matta,Jakub Nicolas·Tistan,Sebastian·Borok,Samuel·Magda,Gyuhyun·Jung,Marcel Vasil,
Τερματοφύλακες: Matej Fabini,Jakub Giertl,Matus·Kira,Matej Hudak,Matej·Hudak,Maximilián·Repko,Vaclav·Marek

dairyn gonzalez, 14 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Κόζιτσε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!