*Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα Διανομής στόχος 9 Αγώνες
Stadion Kraj Bistrice
5214
Niksic,Montenegro
Επί Σουτιέσκα Νίκσιτς

Σουτιέσκα Νίκσιτς αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Σουτιέσκα Νίκσιτς το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Γιέζερο το Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα στις 2022/09/17 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Σουτιέσκα Νίκσιτς πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/10/08 UTC εναντίον του Γιέζερο στο Πρβα Κρνογκόρσκα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Γιέζερο εναντίον Σουτιέσκα Νίκσιτς, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Σουτιέσκα Νίκσιτς Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Σουτιέσκα Νίκσιτς Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Κνεζέβικ, Φιλίπ,Zakaria·Alharash,Danijel·Nikolic,Julian·Nenov,Tyrone·Conraad,Vuk·Strikovic,Jovan·Milic,
Midfilders: Novica Eraković,Miloš Kalezić,Igor·Pajovic,Marko Matanovic,Matija·Bojovic,Srdjan Krstovic,Dusan·Vukovic,Nikola·Durkovic,Fahd T Saad·Mohamed,
Υπερασπιστές: Marko Vucic,Ilija Tučević,Miloš Vučić,Dragan Grivić,Nikola Stijepović,Anto·Babic,Ρούντοβιτς, Αντριάν,Aleksandar·Vlahovic,Milos Drincic,Ognjen·Djinovic,

Miloš Kalezić, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Σουτιέσκα Νίκσιτς αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!