92
29
63
Επί Ζάρκοβο

Ζάρκοβο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ζάρκοβο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Πρβα Λίγκα στις 2021/05/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Ζάρκοβο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Πρβα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ζάρκοβο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ζάρκοβο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Νεναντ Ραντοντζιτς,Νικολα Μεσοβιτς,Dejan Babic,Stevo Nikolić,Nikola Novic,Nikola Disic,Miloš Obradović,Nikola·Novic,Nikola·Disic,Marko·Rajic,Stefan·Milojevic,Nikola·Vujovic,Luka Lemic,Milos·Bogunovic,Danil Pechenkin,Nassor Saadun Hamoud,
Midfilders: Nenad Jovanović,Nenad Kiso,Vanja Ilić,Damjan Gojkov,Despot Obrenovic,Dusan Crnomut,Miloš Podunavac,Nenad Djurdjevic,Aleksandar Stevanović,Mateja Stojanovic,Mateja·Zuvic,Niksa Vujcic,Marko Jerotijevic,Kirill Pakhomov,Marko·Stoiljkovic,Aleksandar·Stevanovic,Uros·Jovanovic,Kirill·Pakhomov,Lazar·Radovic,Dimitrije·Pavic,Slavisa·Jeremic,Goran·Jankovic,Nemanja Milosevic,Stefan·Kovacevic,Stefan·Trivkovic,Milenko·Garic,Ivan·Jovanovic,Nikola Ilic,Marko·Siskov,Denis·Mirkovic,Sasa Manic,Aleksandar Andric,Nemanja Jankovic,Stefan Todorovic,
Υπερασπιστές: Aleksandar Tasic,Nikola Tasic,Marko Ilic,Lionel Abate Etoundi,Uros Milosevic,Vasic·Uros,Djordje Sosevic,Djorde·Kovacevic,Dusan·Todorovic,Miljan·Buckovic,Bozidar·Stanimirovic,Nikola Ignjatovic,Milan·Delevic,Petar Stojanović,Marko·Vidovic,Marko·Ilic,Predrag·Stanisic,Momcilo·Dunjic,
Τερματοφύλακες: Nemanja Scekic,Rastko Suljagic,Danijel·Dejanovic,Nemanja·Mandic,Aleksandar Manojlovic,Petar·Carapic,Ivan·Pavlovic,Andreja·Petrovic,Milan·Opacic

Sasa Manic, 2 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ζάρκοβο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!