Estádio do Maracanã
78000
Rio de Janeiro,Brazil
Επί Φλαμένγκο

Φλαμένγκο αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Φλαμένγκο το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Αμέρικα ΜΓ το Κόπα Λιμπερταδόρες στις 2021/09/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Φλαμένγκο πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/26 UTC εναντίον του Αμέρικα ΜΓ στο Κόπα Λιμπερταδόρες. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Αμέρικα ΜΓ εναντίον Φλαμένγκο, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Φλαμένγκο Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Φλαμένγκο Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Γκάμπριελ,Πέδρο,Κένεντι,Λούκας Σάντος,Ενρίκε, Μπρούνο,Μάικλ,Rodrigo Muniz,Gabriel de Sousa Barros,Rhyan Paradela de Souza Silva,
Midfilders: Περέιρα, Αντρέας,Ριμπέριο, Εβέρτον,Ουίλιαν Αράο,Μάια, Θιάγκο,Ντιέγκο,Χιούγκο Σόουζα,Ρονάλντο,Ρίτσαρντ,João Gomes,Lazaro Vinicius Marques,Daniel Cabral,Max Alves Da Silva,
Υπερασπιστές: Λουίζ, Νταβίντ,Βιάνα, Μπρούνο,Περέιρα, Λέο,Γκουστάβο Ενρίκε,Ρένε,Ροντίνι,Ισλά, Μαουρίσιο,Τουλέρ,Matheus França,Λουίς, Φιλίπε,Ιτάλο,Νόγκα, Γκάμπριελ,Otavio Ataide da Silva,Ramon,
Τερματοφύλακες: Ντιέγκο Άλβες,Μπατίσατα, Γκάμπριελ,Σέσαρ,Hugo Souza,Ζοάο Φερνάντο,Νταρούμπ, Γιάγκο

Ρένε, 11 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Φλαμένγκο αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!