Estádio do Maracanã
78000
Rio de Janeiro,Brazil
Επί Φλουμινένσε

Φλουμινένσε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Φλουμινένσε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Θουιάμπα το Κόπα ντο Μπραζίλ στις 2021/09/15 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Φλουμινένσε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/20 UTC εναντίον του Θουιάμπα στο Κόπα ντο Μπραζίλ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Θουιάμπα εναντίον Φλουμινένσε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Φλουμινένσε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Φλουμινένσε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Ερνάντεζ, Αμπέλ,Caio Vinícius,Michel Araujo,Φρεντ,Λούκα,Μπομπαντίγια, Ραούλ,Matheus Alessandro,Πάτο, Ματέους,Matheus Martins Silva dos Santos,Kayky da Silva Chagas,Joao·Batista da Cruz Santos Neto,Πάουλο, Μάρκος,Alexandre de Jesus·Jeruzalem Junior,Luiz Henrique Andre·Rosa da Silva,John Kennedy,
Midfilders: Καζάρες, Χουάν,Φελίπε, Γιάγκο,Ουέλινγκτον,Caio Paulista,Γκάνσο,Χάντσον,Κασίνι, Ματέους,Wiris Gustavo de Oliveira,Ζε Ρικάρντο,Lucas Felipe·Calegari,Μιγκέλ,Abemly Meto Silu,Gabriel Teixeira Aragao,Άλβες, Πάουλο,Wallace Madeira Almeida,Andre·Trindade da Costa Neto,Matheus·Martinelli Lima,Denilson Rodriguez Roldao,
Υπερασπιστές: Νίνο,Marlon,Κλάρο, Λούκας,Ντέιβιντ,Τζουλιάο, Ιγκόρ,Μπαρκέλος, Ντανίλο,Εγκίδιο,Ξαβιέ, Σάμουελ,Manoel,Reginaldo,Φεράζ, Ματέους,Rafael,Ντάνιελ,Γκάμπριελ, Χιγκόρ,Davi Alves Soares,Jefte Vital da Silva Dias,Rai Lopes de Oliveira,Gustavo,Luan,
Τερματοφύλακες: Φελίπε, Μάρκος,Μουριέλ,Λόπες, Ζοάο,Pedro Rangel,Gustavo Ramalho Bremer Pinto

Manoel, 20 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Φλουμινένσε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!