Stadio Pino Zaccheria
25085
Foggia,Italy
Επί Φότζια

Φότζια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Φότζια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Γιούβε Στάμπια το Σέριε C στις 2021/09/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Φότζια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/26 UTC εναντίον του Γιούβε Στάμπια στο Σέριε C. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Φότζια εναντίον Γιούβε Στάμπια, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Φότζια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Φότζια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Μερόλα, Νταβίντε,Φεράντε, Τζόναθαν,Olger·Merkaj,Vittorio·Vigolo,Francesco Andrea·Di Grazia,
Midfilders: Ρίοκα, Μίτσελ,Alessio Curcio,Πέτερμαν, Νταβίντε,Μασέλι, Σέρτζιο,Manilo·Di Masi,Vincenzo Garofalo,Andrea Rizzo·Pinna,Andrea·Gallo,Μπαλαρίνι, Μάρκο,Filippo·Tuzzo,
Υπερασπιστές: Toni Markić,Σκιάσα, Τζιακόμπο,Davide Di Pasquale,Μανουέλ Νικολετ,Savino·Pompa,Roberto·Di Jenno,Nicola·Turi,Pietro·Martino,Alessandro·Garattoni,Domenico·Girasole,
Τερματοφύλακες: Giacomo Volpe,Φαμπρίτζιο Αλάστρα,Joaquin Jaime·Domingo Dalmasso,Andrea·Mascolo

Σκιάσα, Τζιακόμπο, 4 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Φότζια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!