Ibrox Stadium
50987
Glasgow,Scotland
Επί Ρέιντζερς

Ρέιντζερς αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ρέιντζερς το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Λίβινγκστον το Πρέμιερ Λιγκ στις 2021/05/02 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 4:1. Ο Ρέιντζερς πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/05/12 UTC εναντίον του Λίβινγκστον στο Πρέμιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Λίβινγκστον εναντίον Ρέιντζερς, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ρέιντζερς Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ρέιντζερς Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Μορέγιος, Αλφρέντο,Κεντ, Ρίαν,Cédric Itten,Ντεφόε, Ζερμέν,Στέβαρτ, Γκρεγκ,Ράιτ, Σκοτ,Kai Kennedy,
Midfilders: Ρούφε, Κεμάρ,Χάγκι, Ιάνις,Καμαρά, Γκλεν,Joe Aribo,Τζαλ, Ράιαν,Άρφιλντ, Σκοτ,Ζουνγκού, Μπονγκανί,Ντέιβις, Στίβεν,
Υπερασπιστές: Ταβερνιέ, Τζέιμς,Μπορνα Μπαρισιτς,Γκόλντσον, Κόνορ,Χελάντερ, Φίλιπ,Κάτις, Νίκολα,Σίμπσον, Τζακ,Μπαλογκούν, Λεόν,Nathan Patterson,Calvin Bassey,Nathan·Patterson,Ουγκελούμπα, Κάλβιν,Leon Thomas·King,
Τερματοφύλακες: Μακ Γκρέγκορ, Άλαν,Μακ Λάφλιν, Τζον,Kieran Wright,Andrew Firth,Brian·Kinnear

Ντέιβις, Στίβεν, 34 αγώνες, 2 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ρέιντζερς αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!