Nuevo Los Cármenes
22524
Granada,Spain
Επί Γρανάδα

Γρανάδα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Γρανάδα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το LaLiga στις 2021/05/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο Γρανάδα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο LaLiga. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Γρανάδα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Γρανάδα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 5-4-1
Εμπρός: Luis Suárez,Κένεντι,Πουέρτας, Αντόνιο,Σόρο, Αλμπέρτο,Βίκο, Φέντε,Σολντάδο, Ρομπέρτο,Μολίνα, Τζορτζ,Daniel Plomer,
Midfilders: Κουίνα, Ντομίνγος,Ετέκι, Γιαν,Γκοναλόνς, Μαξίμ,Μοντόρο, Ανγκέλ,Μιλα,Eris Abedini,Antonio Aranda,Ruiz Ismael ,Jesus·Rodriguez,Carlos·Leon Garcia,Juan Brunet,Alvaro·Bravo,Raul·Torrente,
Υπερασπιστές: Ντουάρτ, Ντομίνγκος,Βαγιέχο, Τζέσους,Πέρεζ, Πατρίσιο,Νέβα, Κάρλος,Φουλγκούιερ, Ντιμίτρι,Μαρίν, Αντριάν,Βικτορ Ντιαζ,Σάντσεθ, Τζέρμαν,Λοθάνο, Νέιντερ,Κουίνι,Pepe Sánchez,Πέπε,Kingsley·Fobi,Sergio·Barcia Larenxeira,
Τερματοφύλακες: Εσκαντέλ, Αρόν,Γιοαο Κοστα,Arnau·Fabrega,Angel·Jimenez Gallego,Rafael·Romero Morillo

Luis Suárez, 27 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Γρανάδα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!