Gwangju World Cup Stadium
44118
Gwangju,South Korea
Επί Γκουάνγκτζου

Γκουάνγκτζου αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Γκουάνγκτζου το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ίντσεον το Κ Λιγκ 1 στις 2021/11/27 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Γκουάνγκτζου πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/04 UTC εναντίον του Ίντσεον στο Κ Λιγκ 1. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Γκουάνγκτζου εναντίον Ίντσεον, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Γκουάνγκτζου Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Γκουάνγκτζου Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Johnathan,Um Won-Sang,Eom Ji-Sung,Lee Jun-Yong,Kim Joogong,Lee Heegyun,Yool·Heo,Seung-Min·Song,Dong-Chan Jang,
Midfilders: Kim Won Sik,Jong-Woo Kim,Reis,Chan-Dong Lee,Doo·Hyeon-seok,Park Jeongsoo,Yeo Bonghun,Jeong Hyunwoo,
Υπερασπιστές: Lee Ji-Hun,Hoon-Hee Han,Han-do Lee,Min Gi·Lee,Joon-Gang Park,Aleksandar Andrejević,Soon-min Lee,Kwang-Seon Kwak,Bong-Jin Kim,Jin-Woo Lim,Eu-Ddeum·Lee,Lee Hansaim,
Τερματοφύλακες: Bo-Sang·Yoon,Kim Taegon,Song-Hoon Shin,Lee Jinhyung,Yoon Pyeongguk

Kim Joogong, 29 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Γκουάνγκτζου αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!