Herfolge Stadion
8000
Koge,Denmark
Επί Κόγκε

Κόγκε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Κόγκε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπλόκους το 2η Κατηγορία στις 2021/12/04 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:3. Ο Κόγκε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/02/27 UTC εναντίον του Μπλόκους στο 2η Κατηγορία. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Κόγκε εναντίον Μπλόκους, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Κόγκε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Κόγκε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Joachim Juhl Rothmann,Pierre Larsen,Emilio Simonsen Stuberg,Oscar Buch,Martin Koch Helsted,Effiong Nsungusi jnr,Kwabena Kyeremateng,Jubril Adedeji,Effiong·Nsungusi Jnr,Marius Elvius,Bruno Anderson·Da Silva Sabino,
Midfilders: Μάικ Τζένσεν,Mathias Aaris Kragh Nielsen,Lasse Petry,Abdul Nassiru Hamzah,William·Madsen,Janus·Seehusen,Marko Stamenic,Casper·Jorgensen,Victorien·Adebayor,
Υπερασπιστές: Φλάναγκαν, Τζόναθον,Nemanja Cavnić,Μαχιμιλιαν Σαουερ,Nicholas Marfelt,Daniel Lonborg Thogersen,Eddi Gomes,Αμπντελ Ντιαρα,Lucas Rejnhold Steen,Frank·Assinki,Sebastian·Larsen,
Τερματοφύλακες: Σνορ, Όσκαρ,Casper Hauervig,Marius·Naundrup Kruuse,Mehder, Frederik

Daniel Lonborg Thogersen, 18 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Κόγκε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!