Olympiastadion
74649
Berlin,Germany
Επί Χέρτα Βερολίνου

Χέρτα Βερολίνου live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της Χέρτα Βερολίνου ήταν εναντίον της - στις 2η Κατηγορία στις 2024/05/19 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 2:1. Η Χέρτα Βερολίνου θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις - εναντίον της - στις 2η Κατηγορία. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το - vs - live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

Χέρτα Βερολίνου Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της Χέρτα Βερολίνου από τον τελευταίο αγώνα: 4-2-3-1
Επιθετικοί: Ρίσε, Φαμπιάν,Ταμπάκοβις, Χάρις,Marten Winkler,Σμολ Πρεβλζακ,Derry Lionel Scherhant,Ντάρνται, Πάλκο,Gustav Ørsøe Christensen,Nader El-Jindaoui,Ruwen·Werthmuller,T. Rölke,
Μέσοι: Bence Dárdai,Μπαρκόκ, Αίμεν,Μποέτιους, Ζαν-Πολ,Μπουχαλάκης, Ανδρέας,Ibrahim Maza,Bilal Hussein,Ντουτζιάκ, Τζέρεμι,Νιεντερλέχνερ, Φλόριαν,Mesut·Kesik,Bradley Ibrahim,
Αμυντικοί: Pascal Klemens,Michal Karbownik,Κένι, Τζόντζοε,Marton Dardai,Κεμπφ, Όλιβερ Μαρκ,Linus Jasper Gechter,Ρογκέλ, Αγκουστίν,Deyovaisio Zeefuik,Τονι Λεϊστνερ,Πέκαρι, Πέτερ,V. Stange,Tim Hoffmann,Eliyas·Strasner,
Τερματοφύλακες: Ernst·Tjark,Γκρέσμπεκ, Μάριους,Tim Goller,Robert Kwasigroch,Σπριντ, Φίλιπ

Michal Karbownik, 27 αγώνες, 1 ασίστ

(Η λίστα με τους κορυφαίους σκόρερ/ασίστ της Χέρτα Βερολίνου ενημερώνεται ζωντανά κατά τη διάρκεια κάθε αγώνα)

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Χέρτα Βερολίνου αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!