Olympiastadion
74649
Berlin,Germany
Επί Χέρτα Βερολίνου

Χέρτα Βερολίνου αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Χέρτα Βερολίνου το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Αρμίνια Μπίλεφελντ το Bundesliga στις 2021/12/05 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:2. Ο Χέρτα Βερολίνου πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/11 UTC εναντίον του Αρμίνια Μπίλεφελντ στο Bundesliga. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Χέρτα Βερολίνου εναντίον Αρμίνια Μπίλεφελντ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Χέρτα Βερολίνου Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Χέρτα Βερολίνου Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Πιατέκ, Κρίστοφ,Μαολίντα, Μυζιάνε,Ρίχτερ, Μάρκο,Γιόβετις, Στέφαν,Σέλκε, Ντέιβι,Μπελφοντίλ, Ισάκ,Ruwen·Werthmuller,
Midfilders: Τουσάρτ, Λούκας,Σερντάρ, Σουάτ,Ασκασιμπάρ, Σαντιάγκο,Ντάριντα, Βλάντιμιρ,Jurgen Ekkelenkamp,Μπόατενγκ, Κέβιν-Πρινς,Τζαστρέμπσκι, Ντένις,Jonas·Michelbrink,
Υπερασπιστές: Σταρκ, Νίκλας,Μπογιάτα, Ντέντρικ,Τορουναρίγκα, Τζόρνταν,Deyovaisio Zeefuik,Μίτλεσταντ, Μαξιμιλιάν,Πλάττενχαρντ, Μάρβιν,Κλάντερ, Λούκας,Πέκαρι, Πέτερ,M. Morgenstern,Ρόκερ, Κίμο,Linus Gechter,Marton Dardai,
Τερματοφύλακες: Σχβόλοφ, Αλεξάντερ,Oliver Christensen,Ζάρστειν, Ρουν,Κόρμπερ, Νιλς-Ζόναθαν

Ασκασιμπάρ, Σαντιάγκο, 14 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Χέρτα Βερολίνου αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!