*Πριμέρα Ντιβίζιο Διανομής στόχος 9 Αγώνες
DEVK-Arena
1000
Sant Julia de Loria,Andorra
Επί Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες

Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σάντα Κόλομα το Πριμέρα Ντιβίζιο στις 2022/01/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 4:2. Ο Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/01/30 UTC εναντίον του Σάντα Κόλομα στο Πριμέρα Ντιβίζιο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σάντα Κόλομα εναντίον Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Genis·Soldevila,Μεντίνα, Νίκολας,Gerard Artigas Fonullet,Bruno·Lemiechevsky,Rodrigo·Vergara,Ludovic Clemente,Jordi·Betriu Armengol,Alejandro·Puga Caetano,Joel Roma·Barbero,Julia·Sanchez Soto,Joel·Paredes Leones,Cristian Martinez,Fabio Serra,Marc·Navarro Marin,Eugenio Else·Peralta Cabrera,Sergi·Suarez Otal,Santiago·Triguero,
Midfilders: Jordi Rubio,Sergio Moreno,Xavier·Andorra,Marc·Cabanes,Albert Reyes,Aleix Bove,Emili Josep·Garcia Miramontes,Adria·Monge Boixader,Roger·Nazzaro,Francois David·Gomis Mendy,Gemelson·Fay Bill Vieira,Xavier·Vieira De Vasconcelos,Yael·Fontan Vilches,Jordi·Roca Grau,Filipe·Gomes,Antonio·Lao Dona,Gaston Rodrigo·Machado Lopez,Andres·Brinez,
Υπερασπιστές: Pau Bosch,Gallego Arias Adrian,Mateo Rodríguez,Eric Rodriguez,Oscar Reyes,Ildefons Lima,Ivan·Vigo,Xavier·Moreno,Josep Maria·Cabanes,Oriol Fite,Federico·Bessone Luna,Ivan De Nova,Χοσέ,Christian Alexander·Paredes Ponce,David·Maneiro Ton,Rafael Amaral·Santos Brito,
Τερματοφύλακες: Jesús Coca,Jose Antonio·Gomes Moreira,Josep Gomes,Rubio Ortuno Gerardo,Nicolas Augustin·Monetti Fernandez,Friday Abidem Goldswill,Jordi·Ribo,Ivan·Perianez Meca,Josep Maria·Valera Da Silva,Daniel Artur·Lima

Jorge Vicente, 10 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!