Estádio Beira Rio
51000
Porto Alegre,Brazil
Επί Ιντερνασιονάλ

Ιντερνασιονάλ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ιντερνασιονάλ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Μπαΐα το Σέριε Α στις 2021/09/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Ιντερνασιονάλ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/26 UTC εναντίον του Μπαΐα στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ιντερνασιονάλ εναντίον Μπαΐα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ιντερνασιονάλ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ιντερνασιονάλ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Τάισον,Αλμπέρτο, Γιούρι,Carlos Palacios,Γκερέρο, Πάμπλο,Gustavo Maia,Nicolás Miguel Morsch,Matheus Alfredo,Vinicius Silveira de Mello,Caio Vidal Rocha,Leonardo Ferreira Goncalvez,Vitor Matheus Cardoso Braga,
Midfilders: Πάτρικ,Ντουάρντο, Ροντρίγκο,Μποσίλια, Γκάμπριελ,Εντένιλσον,Mauricio,Ροντρίγο,Τζόνι,Αμάγια, Αντρές,Lucas Vital da Silva,Joao Victor Tavares de Souza,Maximiliano·Zalazar,Pedro Andrade Cruz,Matheus Dos Santos Dias,Lucas Ramos,Φάμπρο, Τζουλιάνο,Igor Pereira dos Santos,Juan Manuel Cuesta,Cleberson Cristiano Jahnke,Murilo Gomes Barreto Neto,Estevão Barreto de Oliveira,Matteo Amoroso Dos Santos,Thauan Lara dos Santos,
Υπερασπιστές: Κέστα, Βίκτορ,Σαράβια, Ρένζο,Χέιτορ,Ριμπέιρο, Λούκας,Ροντρίγκο Μολέδο,Μόισες,Μερκάδο, Γκάμπριελ,Ρότσα, Κάικε,Zé Gabriel,matheus jussa,Vinicius Augusto Tobias Da Silva,Jonathan Nascimento Moura Cruz,Joao Victor Felix Alves,Lucas Henrique Mazetti,Εδουάρδο, Κάρλος,João Pedro Dias de Oliveira,Paulo Victor,Μέντεζ, Μπρούνο,Τιάγκο Μπαρμπόσα,
Τερματοφύλακες: Λόμπα, Μαρσέλο,Ντάνιελ,Anthoni Spier Souza,Vitor Hugo Batista Araujo de Mendonça,Emerson Fabiano Kerber Junior

Τζόνι, 20 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ιντερνασιονάλ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!