*1η Κατηγορία HNL Διανομής στόχος 18 Αγώνες
Stadion Aldo Drosina
8923
Pula,Croatia
Επί Ίστρα 1961

Ίστρα 1961 αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ίστρα 1961 το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Γκόριτσα το Φιλικά Συλλόγων στις 2022/01/22 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:0. Ο Ίστρα 1961 πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/01/28 UTC εναντίον του Γκόριτσα στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ίστρα 1961 εναντίον Γκόριτσα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ίστρα 1961 Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ίστρα 1961 Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Hassane Bandé,Σερντερ Σερντεροβ,Robert Miskovic,Marko Bibic,Mateo Lisica,Dion Drena Beljo,Miroslav Iličić,
Midfilders: Μπέρτον, Ρόμπι,Antonio Ivančić,Bernardo Matić,Dino Halilović,Μλίναρ, Φρανκο,Slavko Blagojević,Antonio Perera Calderon,Toni Buric,Mahmoud Abdallahi,Mauro Perković,Facundo·Caseres,Mateo Tomic,Mihael Rovis,
Υπερασπιστές: Erhun Obanor,Ναβάρο, Ράφα,Luka Hujber,Γκαλιλάα, Εϊνάρ,Josip Tomašević,Petar Bosančić,Luka Marin,David Legovic,Damjan Daničić,Joao·Silva,Alex Ladislovic,
Τερματοφύλακες: Λούσιτς, Ιβάν,Gonzalo Collao,Tony Macan,Lovro Majkić,Lovro Juric

Σερντερ Σερντεροβ, 16 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ίστρα 1961 αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!