Sportpark De Toekomst
2250
Ouder-Amstel,Netherlands
Επί Γιόνγκ Άγιαξ

Γιόνγκ Άγιαξ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Γιόνγκ Άγιαξ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Έμμεν το 1η Κατηγορία στις 2021/11/26 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:3. Ο Γιόνγκ Άγιαξ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/06 UTC εναντίον του Έμμεν στο 1η Κατηγορία. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Γιόνγκ Άγιαξ εναντίον Έμμεν, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Γιόνγκ Άγιαξ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Γιόνγκ Άγιαξ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Sontje Hansen,Jeppe·Kjaer Jensen,Danilo,Christian Theodor·Kjelder Rasmussen,
Midfilders: Mohammed Kudus,Kenneth Taylor,Naci Ünüvar,Youri Regeer,Enric Llansana,V. Jensen,Giovanni Manson·Ribeiro,Donny Warmerdam,Kian·Fitz Jim,Kristian Nokkvi·Hlynsson,Amourricho van Axel Dongen,ArJany·Martha,Gibbo·Yah,
Υπερασπιστές: Liam Van Gelderen,Max de Waal,Terrence Douglas,Nordin Musampa,Anass Salah-Eddine,Steven Van Der Sloot,Rio·Hillen,Julius·Dirksen,Youri Baas,Devyne Rensch,
Τερματοφύλακες: Jay Gorter,Joey Roggeveen,Calvin Raatsie,Charlie Setford,Tom de Graaff·de Graaff

ArJany Martha, 13 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Γιόνγκ Άγιαξ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!