Γιούβε Στάμπια 0 : 2 Παλέρμο 19 ΜΑΙ. 23:30
Stadio Romeo Menti
13000
Castellammare di Stabia,Italy
Επί Γιούβε Στάμπια

Γιούβε Στάμπια αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Γιούβε Στάμπια το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Σέριε C στις 2021/05/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:2. Ο Γιούβε Στάμπια πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Σέριε C. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Γιούβε Στάμπια Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Γιούβε Στάμπια Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-3
Εμπρός: Gennaro Borrelli,Μαρότα, Αλεσάντρο,Φραντσέσκο Ορλάντο,Iacopo Cernigoi,Francesco Ripa,Vincenzo Della Pietra,Mariano Guarracino,Gianmaria·Stoecklin,
Midfilders: Μπεραρντόκο, Λούκα,Μαστάλι, Αλεσσάντρο,Andrea Vallocchia,Σουσίου, Σέρτζιο,Jacopo Scaccabarozzi,Alberto Rizzo,Φαντάτσι, Τομάσο,Αντρέα Μπόβο,Marino·Grimaldi,Alessandro·Oliva,Stefano·Selvaggio,Edoardo·Iannoni,Manuel·Fioravanti,
Υπερασπιστές: Ελιζάλντε, Έντγκαρ,Τρόεστ, Μάγκνους,Μούλε, Εράσμο,Marco Caldore,Giuseppe Esposito,Alessandro·Garattoni,Francesco·Sigismondo,Amdedeo·Tufano,Damiano Lia,
Τερματοφύλακες: Alessandro·Farroni,Danilo Russo,Matteo Esposito,Daniele Lazzari,Gianfagna·Gianfagna

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Γιούβε Στάμπια αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!