Stadio Giuseppe Moccagatta
5797
Alessandria,Italy
Επί Γιουβέντους U23

Γιουβέντους U23 αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Γιουβέντους U23 το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Αλμπινολέφε το Σέριε C στις 2021/10/17 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Γιουβέντους U23 πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/20 UTC εναντίον του Αλμπινολέφε στο Σέριε C. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Αλμπινολέφε εναντίον Γιουβέντους U23, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Γιουβέντους U23 Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Γιουβέντους U23 Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Καβίγκλια, Νικολούσι,Ολιβιέρι, Μάρκο,Luca Zanimacchia,Andrea Brighenti,Erik Gerbi,Ange Josue·Chibozo,Samuel·Iling-Junior,Leonardo·Cerri,Emanuele·Pecorino,Cosimo Marco·Da Graca,Kaio Jorge,Nicolo·Cudrig,
Midfilders: Άκε, Μάρλεϊ,Martin Palumbo,Emanuele Zuelli,Νταμπό, Αμπντουλαγιέ,Manolo Portanova,Μουρατόρε, Σιμόνε,Idrissa Toure,Giuseppe·Leone,Alessandro Sersanti,Alessandro Di Pardo,Mattia·Compagnon,Nikola·Sekulov,Matias·Soule,Fabio·Miretti,Enzo·Barrenechea,
Υπερασπιστές: Tommaso Barbieri,Davide·De Marino,Φαμπρίτζιο Πόλι,Erasmo Mulè,Pietro Beruatto,Filippo Delli Carri,Lucas Oliveira Rosa,Gianmaria Zanandrea,Gianluca Frabotta,Giulio Parodi,Diego·Stramaccioni,Gabriel·Boloca,Koni·De Winter,Matteo·Anzolin,Jean-Claude·Ntenda,Alessandro Riccio,Daniel·Leo,
Τερματοφύλακες: Λόρια, Λεονάρντο,Alessandro Siano,Giovanni Gabriele·Garofani,Ίσραελ, Φράνκο,Simone·Scaglia,Marco·Raina

Martin Palumbo, 8 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Γιουβέντους U23 αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!