*Τζουπίλιερ Λιγκ Διανομής στόχος 9 Αγώνες
Ghelamco Arena
20000
Gent,Belgium
Επί Γάνδη

Γάνδη αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Γάνδη το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ανόρθωση το Τζουπίλιερ Λιγκ στις 2021/09/26 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Γάνδη πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/30 UTC εναντίον του Ανόρθωση στο Τζουπίλιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Γάνδη εναντίον Ανόρθωση, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Γάνδη Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Γάνδη Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-4-1-2
Εμπρός: Tarik Tissoudali,Μπρούνο, Τζιάνι,Ντεποϊτ, Λορέντ,Μπότακα, Τζόρνταν,Vakoun Issouf Bayo,Ilombe Mboyo,Alexandre De Bruyn,Darko Lemajić,Younes·Melda,
Midfilders: Ογούσου, Ελίσα,Χιούλσάγκερ, Άντριου,Giorgi Chakvetadze,Βάντις Οτζίτζα-Oφόε,Μπέζους, Ρόμαν,Σβεν Καμς,Ντε Σαρτ, Τζούλιεν,Μαρέχ, Σουλαιμάν,Κρίστοφερ Οπέρι,Wouter·George,Matisse·Samoise,Yonas·Malede,Adewale·Oladoye,
Υπερασπιστές: Alessio Castro-Montes,Νγκαντέου, Μάικλ,Φορτούνα, Νούριο,Αντρεας Σχολμπεργκ Χαντς-Ολσεν,Οκούμου, Τζόσεφ,Μπρουνο Γκοντεαου,Cederick·Van Daele,
Τερματοφύλακες: Μπολάτ, Σίναν,Ρόεφ, Ντέιβι,Louis·Fortin,Owen·Jochmans,Rene Vanden·Borre

Αντρεας Σχολμπεργκ Χαντς-Ολσεν, 9 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Γάνδη αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!