Wildparkstadion
29699
Karlsruhe,Germany
Επί Καρλσρούη

Καρλσρούη αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Καρλσρούη το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Άουε το 2η Κατηγορία στις 2021/10/02 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:2. Ο Καρλσρούη πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/16 UTC εναντίον του Άουε στο 2η Κατηγορία. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Καρλσρούη εναντίον Άουε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Καρλσρούη Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Καρλσρούη Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-5-1
Εμπρός: Χόφμαν, Φίλιπ,Dominik Kother,Malik Batmaz,Σχλέσενερ, Φαμπιάν,
Midfilders: Γουάνιτζεκ, Μάρβιν,Κιγιανγκ Ροκ Χοϊ,Γκοντορφ, Ζερόμε,Fabio Kaufmann,Κουέτο, Λούκας,Marc Lorenz,Leon Jensen,Tim·Breithaupt,Lazar Mirkovic,
Υπερασπιστές: Christoph Kobald,Μπόρουθ, Ρόμπιν,Φίλιπ Χέισε,Τχιέντε, Μάρκο,Γιανγκ, Σεμπάστιαν,Τζέικομπ, Κίλιαν,Γκόρντον, Ντάνιελ,Jannis·Rabold,Omoruyi·Irorere,
Τερματοφύλακες: Γκρέσμπεκ, Μάριους,Μαρκους Καστερ,Paul Frederic·Lohr,Niklas·Heeger

Γιανγκ, Σεμπάστιαν, 6 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Καρλσρούη αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!