Todoroki Stadium
27495
Kawasaki,Japan
Επί Καβασάκι

Καβασάκι αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Καβασάκι το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Οϊτά το Έμπερορς Καπ στις 2021/07/21 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Καβασάκι πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/08/09 UTC εναντίον του Οϊτά στο Έμπερορς Καπ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Οϊτά εναντίον Καβασάκι, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Καβασάκι Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Καβασάκι Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Kei Chinen,Yu Kobayashi,Νταμιάο, Λεονάρντο,Reo Hatate,Ten·Miyagi,Daiya Tono,
Midfilders: Ρυότα Οσίμα,Ιενάγκα, Ακιχίρο,Kaoru Mitoma,Σμίντ, Ζοάο,Yasuto Wakizaka,Tatsuya Hasegawa,Kazuki Kozuka,Kazuya Yamamura,Kento Tachibanada,Koki Tsukagawa,
Υπερασπιστές: Shogo Taniguchi,Shintaro Kurumaya,Jesiel,Miki Yamane,Kyohei Noborizato,Kaito Kamiya,Shuto Tanabe,Zain·Issaka,
Τερματοφύλακες: Τζουνγκ, Σουνγκ Ριόνγκ,Shunsuke Ando,Kenta Tanno,Lee·Kyungtae,Yuki·Hayasaka

Kyohei Noborizato, 14 αγώνες, 2 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Καβασάκι αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!