*Περσάγια Λίγκα Διανομής στόχος 33 Αγώνες
FC Minsk Stadium
3000
Minsk,Belarus
Επί Κρουμκάτσι

Κρουμκάτσι αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Κρουμκάτσι το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Πρέμιερ Λιγκ στις 2021/12/05 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο Κρουμκάτσι πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Πρέμιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Κρουμκάτσι Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Κρουμκάτσι Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Filipp Ivanov,Nikolai Zenko,Aleksandr Yatskevich,Petr·Zgurski,Sergey·Rusetsky,Sergey·Koschel,Vadim·Fastovets,Ivan Veras,Aleksandr Krasnov,Kazakov Konstantin,Aleksey Rudenok,Tsurko·Vladislav,Ivan·Kaloshkin,
Midfilders: Denis Yaskovich,Mikhail Shibun,Filipp Rudik,Sergey Korsak,Dmitriy Lebedev,Pavel·Rassolko,Ruslan Lisakovich,Zavadskiy Vladislav,Maksim Taleiko,Vitaliy·Likhtin,Evgenii Chebotarenko,Dmitrij·Parhachev,Levkovets, Andrey,Mikhail·Kolyadko,
Υπερασπιστές: Sergei Lynko,Artem Vorontsov,Christian Intsoen,Sergey Kozeka,Gaev Roman,Πλασκόνι, Πάβελ,Μακισμ Ροβμπουτ,Aleksandr·Skchineskij,Aleksandr·Bylina,Pavel·Grechishko,Ilja·Dchugir,Nikita·Kerolidi,Ignatyi·Sidor,Nikita Rochev,Maksim·Savostikov,
Τερματοφύλακες: Ivan Sanko,Stanislav Kleshchuk,Vladimir·Loyko,Valeri·Fomichev,Aleksey·Koltygin,Roman·Kovalev,Evgeni·Kostyukevich

filipp ivanov, 27 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Κρουμκάτσι αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!