King Power Stadium
32312
Leicester,England
Επί Λέστερ

Λέστερ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Λέστερ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Γουίκομ το Φιλικά Συλλόγων στις 2021/07/24 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο Λέστερ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/07/28 UTC εναντίον του Γουίκομ στο Φιλικά Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Γουίκομ εναντίον Λέστερ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Λέστερ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Λέστερ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: -
Εμπρός: Patson Daka,Ιχαενάτσο, Κελέχι,Πέρεζ, Αγιόζε,Βάρντι, Τζέιμι,
Midfilders: Ντιντί, Ονίνιε,Τιέλεμανς, Γιούρι,Μάντισον, Τζέιμς,Φοφανά, Γουέσλι,Μπαρνς, Χάρβι,Σουμαρέ, Μπουμπακαρί,Πράετ, Ντένις,Μεντί, Ναμπάλις,Τσουντούρι, Χαμζά,Άμαρτευ, Ντάνιελ,Άλμπριτον, Μαρκ,Kiernan Dewsbury-Hall,Τζείμς, Μάθιου,Tawanda·Maswanhise,Thanawat·Suengchitthawon,Ταβάρες, Σίνδι,Shane·Flynn,Λεσαμπέλα, Ταγκάλο,Φιτζχό, Έθαν,
Υπερασπιστές: Σογιούνκου, Καγκλάρ,Περέιρα, Ρικάρντο,Καστάγνε, Τίμοθι,Τζέιμς Τζάστιν,Έβανς, Τζόνι,Φουκς, Κρίστιαν,Μόργκαν, Γουές,Ντάλι-Κάμπελ, Βοντάε,Luke·Thomas,Ντάρνελ Τζόνσον,Benjamin·Nelson,
Τερματοφύλακες: Γουόρντ, Ντάνι,Σμάιχελ, Κάσπερ,Γιακούποβιτς, Έλντιν,Jakub·Stolarczyk

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Λέστερ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!