Anfield
54074
Liverpool,England
Επί Λίβερπουλ

Λίβερπουλ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Λίβερπουλ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Νόριτς το Premier League στις 2021/05/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Λίβερπουλ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/08/14 UTC εναντίον του Νόριτς στο Premier League. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Νόριτς εναντίον Λίβερπουλ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Λίβερπουλ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Λίβερπουλ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: -
Εμπρός: Σαλάχ, Μοχάμεντ,Μανέ, Σαντιό,Φιρμίνιο, Ρομπέρτο,Ζότα, Ντιόγκο,Έλιοτ, Χάρβι,Ορίγκι, Ντιβόκ,
Midfilders: Φαμπίνιο,Κέιτα, Νάμπι,Τζόουνς, Κέρτις,Τιάγκο Αλκάνταρα,Χέντερσον, Τζόρνταν,Τσαμπερλέιν-Οξκλέιντ, Άλεξ,Σακίρι, Ερντάν,Μίλνερ, Τζέιμς,Όγιο, Σεγί,Γούντμπερν, Μπεν,Jake Cain,Κλάρκσον, Λίτον,
Υπερασπιστές: Αλεξάντρ-Άρνολντ, Τρεντ,Ρόμπερτσον, Άντριου,Βαν Ντιζκ, Βίρτζιλ,Κονατέ, Ιμπραχίμα,Γκόμεζ, Τζο,Καμπάκ, Οζάν,Μάτιπ, Ζοέλ,Φίλιπς, Ναθανίελ,Ουίλιαμς, Νέκο,Τσιμίκας, Κωνσταντίνος,Μπεν Ντάβιες,Μπογιές, Μόργκαν,Κουμετίο, Μπίλι,Rhys·Williams,
Τερματοφύλακες: Άλισον,Κέλεχερ, Καομχιν,Αντριάν,Jakub·Ojrzynski,Liam Hughes,Harvey·Davies

-

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Λίβερπουλ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!