73
16
57
Επί Ζίλινα Β

Ζίλινα Β αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ζίλινα Β το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Περτζάλκα το 2. Λίγκα στις 2021/11/13 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Ζίλινα Β πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/02/27 UTC εναντίον του Περτζάλκα στο 2. Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Περτζάλκα εναντίον Ζίλινα Β, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ζίλινα Β Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ζίλινα Β Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-5-2
Εμπρός: David Kurminowski,David Duris,Roland Gerebenits,Patrik Ilko,williams baba hamza,Timothj Jambor,adam kostur,Kristian Bari,Adam Goljan,Adrian Kapralik,Tibor Slebodnik,Vladimír·Barbora,Adrian·Kapralik,Krisztian·Bari,Adam·Goljan,Adam·Kostur,Timotej·Jambor,Tomas·Valovcin,Taofiq Jibril,
Midfilders: Vahan Bicachcjan,Enis Fazlagic,Martin Gambos,Jakub Paur,Patrik·Myslovic,Tenton·Yenne,Πετσόβσκι, Βίκτορ,martin gomola,Enis Fazlagikj,Patrik·Ilko,Martin·Oravec,Mario·Sauer,Martin·Gomola,Filip·Mraz,Alex·Javro,Miroslav·Gono,Vladimir·Trabalik,Jan·Krkoska,Adrian·Mojzis,
Υπερασπιστές: Branislav Sluka,Jan Minarik,Adam Kopas,Matej·Mosko,Vladimir·Majdan,Marián Tandara,vladimir trabalik,Matus Capko,Patrik Leitner,Dominik Javorcek,Tomáš Nemčík,Jakub Piotr Kiwior,Matus·Rusnak,Patrik·Leitner,Marian·Tandara,Dominik·Javorcek,Richard·Nagy,Samuel·Sula,Samuel·Kopasek,Martin·Matejcik,Nemcik·Tomas,Benson Anang,
Τερματοφύλακες: Samuel Petras,Marek Teplan,samuel belanik,Lubomír Belko,Marek·Teplan,Samuel·Belanik,Lubomir·Belko,Miloš Volešák

Krisztian Bari, 12 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ζίλινα Β αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!