Maradona Stadium
60240
Naples,Italy
Επί Νάπολι

Νάπολι αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Νάπολι το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σπέτσια το Σέριε Α στις 2023/01/29 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:1. Ο Νάπολι πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2023/02/05 UTC εναντίον του Σπέτσια στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σπέτσια εναντίον Νάπολι, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Νάπολι Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Νάπολι Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Όσιμεν, Βίκτωρ,Ρασπαντόρι, Τζιάκομο,Ίρβινγκ Λοθάνο,Πολιτάνο, Ματέο,Σιμεόνε, Τζιοβάνι,Ούνας, Άνταμ,Alessio Zerbin,
Midfilders: Πιότρ Ζιελίνσκι,Ανγκουίσα, Αντρέ Ζαμπό,Λομπότκα, Στάνισλαβ,Ντομπέλε, Τάνγκουι,Ελμάς, Ελζίφ,Ντεμέ, Ντιέγκο,Khvicha Kvaratskhelia,Γκαετάνο, Τζιανλούκα,Karim Zedadka,
Υπερασπιστές: Min-Jae Kim,Ραχμάνι, Αμίρ,Ντι Λορένζο, Τζιοβάνι,Ολιβέρα, Μαθίας,Mάριο Ρούι,Τζέσους, Χουάν,Μπαρτόζ Μπερεσζίνσκι,Οστιγκάρντ, Λέο,Alessandro·Zanoli,Davide Costanzo,
Τερματοφύλακες: Μέρετ, Άλεξ,Γκολίνι, Πιερλουίτζι,Σιρίγκου, Σαλβατόρε,Μαρφέλλα, Νταβίντε,Hubert Idasiak

Ελμάς, Ελζίφ, 20 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Νάπολι αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!