Karaiskakis Stadium
32115
Piraeus,Greece
Επί Ολυμπιακός

Ολυμπιακός αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ολυμπιακός το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Βόλφσμπεργκερ το Κύπελλο στις 2021/05/22 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Ολυμπιακός πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/06/26 UTC εναντίον του Βόλφσμπεργκερ στο Κύπελλο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ολυμπιακός εναντίον Βόλφσμπεργκερ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ολυμπιακός Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ολυμπιακός Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Μπρούμα,Χασάν, Αχμέντ,Ελ Αραμπί, Γιουσέφ,Κάιπερς, Χούγκο,Giorgos Stamoulis,Σούρλης, Βασίλης,
Midfilders: Καμαρά, Μαντί,Φορτούνης, Κώστας,Μασούρας, Γιώργος,Μπουχαλάκης, Ανδρέας,Μβίλα, Γιαν,Ραντζέλοβιτς, Λαζάρ,Pêpê,Ανδρούτσος, Θανάσης-Γιώργος,Βρουσάι, Μάριους,Βαλμπουενά, Μάθιου,Σίλβα, Τιάγκο,Marious Vrousai,Charalampos Katsogiannis,Λιάτσος, Χρήστος,Anastasios Andreas Tselios,Fotis Kitsos,Μαυρουδής, Παύλος,
Υπερασπιστές: Σεμέντο, Ρούμπεν,Μπα, Ουσενγιού,Παπασταθόπουλος, Σωκράτης,Λαλά, Κένι,Oleg Reabciuk,Ντράγκερ, Μοχάμεντ,Χολέβας, Χοσέ,Παπαδόπουλος, Αβράαμ,Apostolos Apostolopoulos,Angelos Tsavos, Giannis Christofilopoulos,Apostolos·Apostolopoulos,Alexios Kalogeropoulos,Angelos·Tsavos,Giannis·Christofilopoulos,
Τερματοφύλακες: Ζόσε, Σα,Κρίστινσον, Ογκμούντουρ,Athanasios Papadoudis,Καραργύρης, Ηλίας,Τσολάκης, Κωνσταντίνος

Λοβέρα, Μαξιμιλιάνο, 7 αγώνες, 2 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ολυμπιακός αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!