Orange Vélodrome
67394
Marseille,France
Επί Μαρσέιγ

Μαρσέιγ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Μαρσέιγ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Γαλατασαράι το Ligue 1 στις 2021/09/26 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:3. Ο Μαρσέιγ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/30 UTC εναντίον του Γαλατασαράι στο Ligue 1. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Μαρσέιγ εναντίον Γαλατασαράι, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Μαρσέιγ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Μαρσέιγ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-1-4-2
Εμπρός: Μίλικ, Αρκάντιους,Αντέρ, Σενγκίζ,Λίμα, Λουίς Ενρίκε,Ντε Λα Φουέντε, Κόνραντ,Salim Ben Seghir,Aylan·Benyahia-Tani,Esey·Gebreyesus,Bilal·Nadir,Cheikh Ahmadou Bamba Mbacke Dieng,
Midfilders: Γκέρσον,Γκουεντούζι, Ματέο,Ρονζιέρ, Βαλεντίν,Χαρίτ, Αμίνε,Pape Alassane Gueye,Παγέ, Ντιμίτρι,P. Sciortino,Bilal Nadir,Ugo Bertelli,Paolo Sciortino,Franco·Tongya,Oussama·Targhalline,Cheick Oumar Souare,Jores Rahou,
Υπερασπιστές: Καμαρά, Μπουμπακάρ,Καλέτα Καρ, Ντούχε,Αμάβι, Τζόρνταν,Κοσόκ, Πολ,Μπαλέρντι, Λεονάρντο,Γκονζάλεζ, Αλβάρο,Luan Peres,Amay Caprice,Joakim Kada,Aaron Nassur Kamardin,Σαλίμπα, Γουίλιαμ,
Τερματοφύλακες: Λόπεζ, Πάου,Μανταντά, Στιβ,Νγκαπαντούεντμπου, Σιμόν,Manuel·Nazaretian

Λίμα, Λουίς Ενρίκε, 7 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μαρσέιγ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!