Stadio Euganeo
32420
Padova,Italy
Επί Πάντοβα

Πάντοβα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Πάντοβα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Φεραλπισάλο το Σέριε C στις 2021/10/20 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:2. Ο Πάντοβα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/25 UTC εναντίον του Φεραλπισάλο στο Σέριε C. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Φεραλπισάλο εναντίον Πάντοβα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Πάντοβα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Πάντοβα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-2-1
Εμπρός: Κόσιμο, Χιρίκο,Μπιάσκι, Τομάσο,Μάρκο Φιρέντζε,Νικάστρο, Φραντσέσκο,Σισσέ, Καραμάκο,Παπόνι, Ντάνιελε,Μπιφάλκο, Αλφρέντο,Ζέκα, Τζιάκομο,Claudio Santini,Aljosa·Vasic,
Midfilders: Ρονάλντο,Λάττα, Ντέλα Σιμόνε,Ζέλανιτς, Ενέι,Χάλφρεντσον, Εμίλ,Saber Hraiech,Μαντορλίνι, Ματέο,
Υπερασπιστές: Αμπέρτο Τζερμάνο,Αντρέα Γκασμπαρο,Κούρτσιο, Φελίπε,Κρέσιτς, Άντον,Carlo Pelagatti,Αντζέλκοβιτς, Σίνισα,Φρασκατόρε, Πάολο,Enrico·Biancon,Ροσετίνι, Λούκα,
Τερματοφύλακες: Βανούτσι, Τζιανμάρκο,Ντίνι, Αντρέα,Μερέλι, Ντέιβιντ,Michele·Voltan

Andrea Settembrini, 10 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Πάντοβα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!