Allianz Parque
43713
Sao Paulo,Brazil
Επί Παλμέιρας

Παλμέιρας αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Παλμέιρας το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σπορ Ρεσίφε το Σέριε Α στις 2021/10/20 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Παλμέιρας πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/26 UTC εναντίον του Σπορ Ρεσίφε στο Σέριε Α. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Παλμέιρας εναντίον Σπορ Ρεσίφε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Παλμέιρας Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Παλμέιρας Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Βερόν, Γκάμπριελ,Ντουντού,Ρόνι,Ντέβερσον,Ουίλιαν,Μπρένο,Αντριάνο, Λουίζ,Σίλβα, Λουάν,Giovani Henrique,Robson Santos Do Carmo Junior,Kevin·Santos Lopes de Macedo,Χιντεστρόζα, Μαριάνο,Yago·Santos de Andrade,Pedro Acacio Monteiro da Silva,
Midfilders: Ντανίλο,Σκάρπα, Γκουστάβο,Ζε Ράφαελ,Βίγκα, Ράφαελ,Joaquín Piquerez,Benjamin Kuscevic,Φερνάντες, Ματέους,Μέλο, Φελίπε,Alanzinho,Gabriel Menino,Patrick de Paula,Βέσλι,Πάουλα, Πάτρικ,Μενίνιο, Γκάμπριελ,Άλαν,Danilo·Dos Santos De Oliveira,Caio Santos Cunha,Marcelo Jose de Lima Filho,Pedro·Bicalho,Claudinei Davi Cortes Leme,Lincon·Marcondes Junior,Victor Hugo·Baptista Mafra,Ramon Cesar Cirino,Fabio Silva de Freitas,
Υπερασπιστές: Γκόμεζ, Γκουστάβο,Χόρχε,Γκαρσία, Λουάν,Βίκτορ Λούις,Ρότσα, Μάρκος,Μάικε,Gustavo Garcia,Henri Marinho Dos Santos,Jonathan Alecsander Da Silva Valerio,Vanderlan Barbosa Da Silva,Gabriel·Silva Vieira,Renan,Michel Augusto Modesto Rafael dos Santos,
Τερματοφύλακες: Βεβέρτον,Τζάιλσον,Βινίσιους Σιλβέστρε,Natan·Rodrigues de Sales,Mateus Oliveira Mendes

Dudu, 16 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Παλμέιρας αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!