Toumba Stadium
45000
Thessaloniki,Greece
Επί ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. ΠΑΟΚ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ιωνικός Νικαίας το Κύπελλο στις 2021/12/01 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο ΠΑΟΚ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/05 UTC εναντίον του Ιωνικός Νικαίας στο Κύπελλο. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ιωνικός Νικαίας εναντίον ΠΑΟΚ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

ΠΑΟΚ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
ΠΑΟΚ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-5-2
Εμπρός: Σφιντέρσκι, Κάρολ,Αντρίγια Ζίφκοβιτς,Άκπομ, Τσούμπα,Ολιβέιρα, Νέλσον,Vassili Gordetsiani,Georgios·Koutsias,Lampros Smyrlis,
Midfilders: Alexandru Mitriță,Αουγκούστο Ντούγκλας,Εσίτι, Άντερσον,Κούρτις, Τζάσμιν,Στέφαν Σχουάμπ,Τομας Μεργκ,Ελ Καντουρί, Ομάρ,Μπίσεσβαρ, Ντιέγκο,Lucas·Taylor,Καγκάβα, Σίνζι,Τσιγκάρας, Θεοχάρης,Βιεϊρίνια,Γιάξης, Κυριάκος,theocharis tsiggaras,Πουρνάρας, Θεόδωρος,Giannis Konstantelias,Zisis·Tsikos,
Υπερασπιστές: Ίνγκασον, Σβέριρ,Μιχαιλίδης, Ιωάννης,Sidcley,Βαρέλα, Φερνάντο,Σοάρες, Ροντρίγκο,Μιχάι, Ενέα,Κρέσπο, Χοσέ Άνχελ,Μελιόπουλος, Δημήτρης,Λύρατζης, Λευτέρης,Giorgos Chourdakis,Mario Sinanai,Lefteris Tasiouras,
Τερματοφύλακες: Πασχαλάκης, Αλέξανδρος,Ζίβκοβις, Ζίβκο,Μπαλωμένος, Κωνσταντίνος,Dimitris Monastirlis,Ταλιχμανίδης, Χρήστος

Μπίσεσβαρ, Ντιέγκο, 11 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους ΠΑΟΚ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!