Parc des Princes
48583
Paris,France
Επί Παρί Σαιν-Ζερμαίν

Παρί Σαιν-Ζερμαίν live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της Παρί Σαιν-Ζερμαίν ήταν εναντίον της Μετς στις Λιγκ 1 στις 2024/05/19 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 0:2. Η Παρί Σαιν-Ζερμαίν θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις 2024/05/25 UTC εναντίον της Ολιμπίκ Λυών στις Λιγκ 1. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το Ολιμπίκ Λυών vs Παρί Σαιν-Ζερμαίν live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

Παρί Σαιν-Ζερμαίν Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της Παρί Σαιν-Ζερμαίν από τον τελευταίο αγώνα: 4-1-2-3
Επιθετικοί: Μπαπέ, Κιλιάν,Ράνταλ Κολό Μουανί,Ντεμπελέ, Ουσμάν,Γκονσάλο Ράμος,Bradley Barcola,Μάρκο Ασένσιο,
Μέσοι: Warren Zaire Emery,Μανουέλ Ουγκάρτε,Βίτορ Φερέιρα,Ρουίζ Πένα, Φάμπιαν,Λι, Κανγκ-Λι,Κάρλος Σόλερ,Περέιρα, Ντανίλο,Edouard·Michut,ethan mbappe,Senny·Mayulu,
Αμυντικοί: Χακίμι, Αχράφ,Νούνο Μέντες,Μαρκίνιος,Ερνάντεζ, Λούκας,Σκρίνιαρ, Μίλαν,L.Beraldo,Κιμπέμπε, Πρεσνέλ,Νορντι Μακιελε,Κουρζάβα, Λαίβιν,Serif Nhaga,Y. Zague,Kouakou Joane Gadou,
Τερματοφύλακες: Ντονναρουμά, Τζιανλουίτζι,Arnau Tenas,Ρίκο, Σέρχιο,Κέιλορ Νάβας,Λετέριερ, Αλεξάντρε,Lucas Lavallee,Louis Mouquet

Ρουίζ Πένα, Φάμπιαν, 28 αγώνες, 3 ασίστ

(Η λίστα με τους κορυφαίους σκόρερ/ασίστ της Παρί Σαιν-Ζερμαίν ενημερώνεται ζωντανά κατά τη διάρκεια κάθε αγώνα)

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Παρί Σαιν-Ζερμαίν αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!