Parc des Princes
48583
Paris,France
Επί Παρί Σεν Ζερμέν

Παρί Σεν Ζερμέν αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Παρί Σεν Ζερμέν το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Ligue 1 στις 2021/05/23 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:2. Ο Παρί Σεν Ζερμέν πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Ligue 1. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Παρί Σεν Ζερμέν Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Παρί Σεν Ζερμέν Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Μπαπέ, Κιλιάν,Νεϊμάρ,Ικάρντι, Μάουρο,Κιν, Μόισε,Kenny·Nagera,
Midfilders: Βεράτι, Μάρκο,Βαινάλντουμ, Τζορτζίνιο,Σαράμπια, Πάμπλο,Παρέδες, Λεάντρο,Ντράξλερ, Τζούλιαν,Περέιρα, Ντανίλο,Ντι Μαρία, Άνχελ,Γκουεγιέ, Ιντρίσα,Ραφίνια,Ερέρα, Αντέρ,Kays·Ruiz Atil,Xavi·Simons,Maxen·Kapo,Edouard·Michut,Ismael Gharbi,
Υπερασπιστές: Μαρκίνιος,Κιμπέμπε, Πρεσνέλ,Αμπντού, Ντιαλό,,Κέχρερ, Θίλο,Μπέρνατ, Χουάν,Φλορέντσι, Αλεσάντρο,Κουρζάβα, Λαίβιν,Νταγκμπά, Κόλιν,Μπάσκετ, Μίτσελ,Timothee·Pembele,Abdoulaye·Kamara,
Τερματοφύλακες: Νάβας, Κέιλορ,Ρίκο, Σέρχιο,Λετέριερ, Αλεξάντρε,Lucas Lavallee,Yanis Saidani,Mathyas·Randriamamy,Denis Franchi

Παρέδες, Λεάντρο, 27 αγώνες, 2 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Παρί Σεν Ζερμέν αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!