MAC³PARK Stadion
14000
Zwolle,Netherlands
Επί Ζβόλε

Ζβόλε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ζβόλε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Γκόου Εχέντ Ιγκλς το Ερεντιβίζιε στις 2021/09/11 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:2. Ο Ζβόλε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/19 UTC εναντίον του Γκόου Εχέντ Ιγκλς στο Ερεντιβίζιε. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Γκόου Εχέντ Ιγκλς εναντίον Ζβόλε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ζβόλε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ζβόλε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Ρεντάν, Ντάισβαν,Slobodan Tedić,Κάστανερ, Γκέρβαν,Jarno Westerman,Mees De Wit,Chardi Landu,Samir·Lagsir,
Midfilders: Αντζίτς, Λούκα,Στρίεντερ, Ρίκο,Pelle Clement,Σάγμακ, Μουστάφα,Eliano Reijnders,Dean Huiberts,Ryan Koolwijk,Leandro Fernandes,Thomas Van den Belt,Immanuel Pherai,Samir Lagsir,Dean·Huiberts,Jan·Quispel,Elikia·Mbinga,
Υπερασπιστές: Κένεθ Παάλ,Sam Kersten,Νακαγιάμα, Γιούτα,Sai Van Wermeskerken,Siemen Voet,Βαν Πόλεν, Μπραμ,Mark Pabai,Anthony Dekono,Rav van den Berg,Daijiro Chirino,
Τερματοφύλακες: Λάμπρου, Κώστας,Jasper Schendelaar,Mike Hauptmeijer,Damian Van Drenth

Chardi Landu, 4 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ζβόλε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!