Stadio Leonardo Garilli
21668
Piacenza,Italy
Επί Πιατσέντζα

Πιατσέντζα αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Πιατσέντζα το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σουντιρόλ το Σέριε C στις 2021/10/17 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:2. Ο Πιατσέντζα πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/20 UTC εναντίον του Σουντιρόλ στο Σέριε C. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σουντιρόλ εναντίον Πιατσέντζα, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Πιατσέντζα Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Πιατσέντζα Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 3-5-2
Εμπρός: Alessandro Cesarini,Kevin Gissi,Ντουμπίκας, Εντγκάρας,Davide Lamesta,Cristian·Spini,Simone·Rabbi,
Midfilders: Λορλεντζο Ντε γκράτσια,Juri Gonzi,Riccardo Burgio,Σουλτζιτς, Καζίμ,Pier Luigi·Simonetti,Φραντσίνι, Σιμόνε,Andrea Marino,Andrea·Corbari,Μπομπ, Γιουσούφα,
Υπερασπιστές: Αρμίνι, Νικολό,Agatino Parisi,保罗·马尔基,Roberto Codromaz,Shaqir·Tafa,Simone Confalonieri,Simone·Giordano,Antony·Angileri,Riccardo Nava,
Τερματοφύλακες: Davide Libertazzi,Simone Stucchi,Filippo Ansaldi,Leandro·Pratelli

Roberto Codromaz, 7 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Πιατσέντζα αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!