*Πριμέιρα Λίγκα Διανομής στόχος 14 Αγώνες
Estádio Municipal de Portimão
9544
Portimão,Portugal
Επί Πορτιμονένσε

Πορτιμονένσε αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Πορτιμονένσε το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ζιλ Βιθέντε το Πριμέιρα Λίγκα στις 2022/01/17 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Πορτιμονένσε πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2022/01/23 UTC εναντίον του Ζιλ Βιθέντε στο Πριμέιρα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ζιλ Βιθέντε εναντίον Πορτιμονένσε, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Πορτιμονένσε Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Πορτιμονένσε Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Mohanad Ali,Aylton Boa Morte,Ανγκούλο, Ιβάν,Jafar Salmani,Gleison,Βαζ Τε, Ρικάρντο,Wilinton Aponza Carabali,Shuhei Kawasaki,Sergio Assis,Beto,Renato Junior,
Midfilders: Lucas Fernandes,Ιμπουλά, Γκίλμπερτ,Καρλίνιος,Fabrício,Anderson Oliveira,Pedro Sá,Paulo Estrela,Fernando Medeiros,Abraham Ayomide·Marcus,Bruno·Reis,Cesar·Nunes,卢奎尼亚,Henrique Jocu,Ricardo·Sousa,
Υπερασπιστές: Μουφί, Φαντ,Πεντράο,Lucas Possignolo,Guilherme Lazaroni,Jeferson Bahia,Jonathan·Monteiro,Filipe Relvas,Fali Cande,Fali·Cande,Pedro Henrique·Casagrande Oliveira,Matheus Guedes,William Rocha,Sana Dafa Gomes,
Τερματοφύλακες: Payam Niazmand,Νακαμούρα, Κοσούκε,Ricardo Ferreira,Raphael Aflalo,Samuel

Samuel, 18 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Πορτιμονένσε αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!