Azərsun Arena
5800
Baku,Azerbaijan
Επί Καραμπάγκ

Καραμπάγκ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Καραμπάγκ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σαμπά Μπακού το Πρέμιερ Λιγκ στις 2021/10/03 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 2:0. Ο Καραμπάγκ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/17 UTC εναντίον του Σαμπά Μπακού στο Πρέμιερ Λιγκ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Σαμπά Μπακού εναντίον Καραμπάγκ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Καραμπάγκ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Καραμπάγκ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-1-4-1
Εμπρός: Ρομέρο, Ζάιμε,Ibrahima Wadji,Gaspar Panadero,Ramil·Sheidaev,Musa·Gurbanli,
Midfilders: Γκαράγεβ, Γκάρα,Αμντελαχ Ζομπιρ,Filip Ozobić,Ismayil Ibrahimli,Ρίτσαρντ,Πάτρικ,Kady Malinowski,Tural Bayramov,Elvin·Cafarquliyev,Huseyn·Huseynzada,
Υπερασπιστές: Βέσοβικ, Μάρκο,Γκούσεγνον, Μπαντάβι,Μεντβέντεν, Μάξιμ,Kevin Medina,Abbas Huseynov,Rahil Mammadov,Bahlul Mustafazada,Nihad·Guliyev,
Τερματοφύλακες: Shakhrudin Mahammadaliyev,Μπαλαγιέβ, Εμίλ Ναζίμ,Ayhan·Arazli,Amin·Ramazanov

Tural Bayramov, 6 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Καραμπάγκ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!