*Λίγκα Προφεσιονάλ Διανομής στόχος 22 Αγώνες
Estadio Juan Domingo Perón
55000
Buenos Aires,Argentina
Επί Ρασίνγκ Κλούμπ

Ρασίνγκ Κλούμπ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ρασίνγκ Κλούμπ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Ουρακάν το Λίγκα Προφεσιονάλ στις 2021/11/29 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:1. Ο Ρασίνγκ Κλούμπ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/12/05 UTC εναντίον του Ουρακάν στο Λίγκα Προφεσιονάλ. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ουρακάν εναντίον Ρασίνγκ Κλούμπ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ρασίνγκ Κλούμπ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ρασίνγκ Κλούμπ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Τσανκάλι, Τόμας,Λοβέρα, Μαξιμιλιάνο,Nicolas Reniero,Κβιτάνιτς, Ντάριο,Pablo Maximiliano Cuadra,Iván Maggi,Evelio Cardozo,Alexis·Villaroel,Ignacio·Galvan,Santiago Leandro·Godoy,Benjamin·Garre,
Midfilders: Μορένο, Ανίμπαλ,Ρόχας Ρομέρο, Ματίας Νίκολας,Enzo Copetti,Leonel Miranda,fabricio dominguez,Héctor Fertoli,Kevin Gutiérrez,Μελγκαρέχο, Λορέντζο,Nery Domínguez,Ντίαζ, Μαρσέλο,Πιάτι, Ιγκνάσιο,Mauricio Martínez,Julian·Lopez,Luca Javier·Andrada,Tiago Banega,Carlos Jonas·Alcaraz,Fernando Andres·Prado Avelino,Agustin Daniel·Rojas,Sergio Fabian·Sanchez,Alan Damian·Ortiz,Lucas Fabian·Nunez,Angel Nahuel·Gomez,Matias Adrian·Nuñez,
Υπερασπιστές: Σιγκάλι, Λεονάρντο Ζέρμαν,Μένα, Ευγένιο,Alexis Soto,Joaquin·Novillo,Ορμπάν, Λούκας,Σελότο, Ματίας Εζεκίλ,Πιλούντ, Ιβάν,Imanol Segovia,Juan Jose·Caceres,Elias Ezequiel·Machuca,Mateo·Coyette,
Τερματοφύλακες: Αρίας, Γκάμπριελ,Gastón Gómez,Matias Tagliamonte,Roberto·Ignacio Leon

Leonel Miranda, 15 αγώνες, 1 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ρασίνγκ Κλούμπ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!