61
9
52
Επί Ραντνίτσκι 1923

Ραντνίτσκι 1923 αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ραντνίτσκι 1923 το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον - το Πρβα Λίγκα στις 2021/05/19 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 4:2. Ο Ραντνίτσκι 1923 πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις - εναντίον του - στο Πρβα Λίγκα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες - εναντίον -, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ραντνίτσκι 1923 Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ραντνίτσκι 1923 Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-2-3-1
Εμπρός: Σλανταν Νικοντιεβιτς,Marko Mirić,Nikola Ristovic,Uros·Vidovic,Milos·Djordjevic,Luka·Milisavljevic,Velimir·Popovic,Darko Spalević,Nikola Ivković,Djordje Maksimovic,Veljko Cvetkovic,Petar Gavrovic,Tomislav Todorovic,Petar Simovic,
Midfilders: Milos Vidovic,Τόμιτς, Νεμάνγια,Uros Vidovic,Radovan Avram,Όστοϊτς, Μπράνκο,Nikola Cvijovic,Uros Aleksijevic,Ognjen Ilic,Vladimir Cirovic,Ognjen·Ilic,Uros·Aleksijevic,Filip·Milikic,Stevan Kovačević,Stefan·Arsenijevic,Filip·Durovic,Miodrag·Milenkovic,Stefan·Grbovic,Radovan·Avram,Ivan·Ristovic,Nikola Radjen,
Υπερασπιστές: Lazar Petrović,Lazar Petrovic,Mateja Dukic,Igor Vićentijević,Aleksandar Varjacic,Ivan Zivanovic,Stefan Filipovic,Bojan Andrić,Dusan·Stankovic,Nikola·Bozovic,Uros·Zlatovic,Aleksandar Popovic,
Τερματοφύλακες: Spasoje Stefanovic,Vladimir Savic,Nikola·Sremcevic,Lazar Raicevic

Nikola Ristovic, 2 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ραντνίτσκι 1923 αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!