MOSiR stadium
2043
Bytów,Poland
Επί Ραντόμιακ Ραντόμ

Ραντόμιακ Ραντόμ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ραντόμιακ Ραντόμ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Κρακόβια το Εξτρακλάζα στις 2021/10/22 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 3:1. Ο Ραντόμιακ Ραντόμ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/10/29 UTC εναντίον του Κρακόβια στο Εξτρακλάζα. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Κρακόβια εναντίον Ραντόμιακ Ραντόμ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ραντόμιακ Ραντόμ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ραντόμιακ Ραντόμ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Karol Angielski,Rok Sirk,Leândro,Μικίτα, Πάτρικ,Amâncio Fortes,Leandro Rossi,Jakub Podsiadlo,Morimakan Diane,
Midfilders: Michal Kaput,Mateusz Radecki,Damian Gąska,Φιλιπε Μασκιμεντο,Καρβότ, Μέικ,Dominik Sokol,Adam Banasiak,Miłosz Kozak,Marcin Budziński,Kamil·Gilewski,Merveille Fundambu,Marcel Szymański,
Υπερασπιστές: Ρόσι-Μπράνκο, ράφαελ,Dawid Abramowicz,Mateusz Cichocki,Damian Jakubik,Μαμαντού Καντέ,Mateusz Bodzioch,Maciej Swidzikowski,Artur Bogusz,Dante Leverock,Karol Kucharski,Adrian Nowosadko,Kacper Wiatrak,
Τερματοφύλακες: Filip Majchrowicz,M. Kochalski,Cezary Miszta,Wiktor Pajaczek,Wiktor Koptas

Ρόσι-Μπράνκο, ράφαελ, 11 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ραντόμιακ Ραντόμ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!