*Πριμέρα Ντιβισιόν Διανομής στόχος 20 Αγώνες
RCDE Stadium
40500
Cornella,Spain
Επί Εσπανιόλ

Εσπανιόλ αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Εσπανιόλ το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σοσιεδάδ το Πριμέρα Ντιβισιόν στις 2023/02/04 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 1:1. Ο Εσπανιόλ πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2023/02/13 UTC εναντίον του Σοσιεδάδ στο Πριμέρα Ντιβισιόν. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Εσπανιόλ εναντίον Σοσιεδάδ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Εσπανιόλ Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Εσπανιόλ Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-4-2
Εμπρός: Πουάντο, Χάβι,Ζοσέλου,Μάρτιν Μπρέιθγουεϊκ,Dani Gómez,Nabil Touaizi,Gori,Luca Koleosho,Kenneth Soler,
Midfilders: Ντάρντερ, Σέργκι,Εντού Εσποσίτο,Σουάρεζ, Ντένις,Μπάρε, Κέιντι,Ζοσέ Κάρλος Λάζο,Βιντάλ, Άλεξ,Λοζάνο, Πολ,Nicolás Melamed,José Gragera,Vinicius,Daniel Villahermosa,Roger Santamaria,
Υπερασπιστές: César Montes,Brian Olivan,Πεντρόσα, Αντριά,Πιερέ-Γκαμπριέλ, Ρονάελ,Καμπρέρα, Λεάντρο,Γκόμεζ, Σέρτζι,Καλέρο, Φερνάντο,R.S.Saez,Wassim Keddari,Omar El Hilali,Oscar Gil Regaño,
Τερματοφύλακες: Λεκόμτ, Μπένζαμιν,Φλόρες, Φερνάντο Πατσέκο,Γιορέντε, Αλβάρο Φερνάντεζ,Joan García,Ángel Fortuño

Καλέρο, Φερνάντο, 20 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το livescore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Εσπανιόλ αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!