*Πριμέρα Ντιβισιόν Διανομής στόχος 38 Αγώνες
Benito Villamarín
60720
Seville,Spain
Επί Μπέτις

Μπέτις live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της Μπέτις ήταν εναντίον της - στις Πριμέρα Ντιβισιόν στις 2024/05/25 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 0:0. Η Μπέτις θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις - εναντίον της - στις Πριμέρα Ντιβισιόν. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το - vs - live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

Μπέτις Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της Μπέτις από τον τελευταίο αγώνα: 4-4-1-1
Επιθετικοί: Γκουίντο Ροντρίγκες,Φεκίρ, Ναμπίλ,Πέρεζ, Αγιόζε,Χοσέ, Γουίλιαμ,Aitor Ruibal,Αβίγια, Εζεκίλ,rodrigo sanchez rodriguez,Μπακαμπού, Σεντρίκ,
Μέσοι: Τζόνι,Φορνάλς, Πάμπλο,Assane Diao,Ρόκα, Μαρκ,Abdessamad Ezzalzouli,Ίσκο,Καρβάλιο, Γουίλιαμ,Sergi Altimira,Dani Pérez,Enrique Fernández,Ginés Sorroche,
Αμυντικοί: Chadi Riad,Μιράντα, Χουάν,Ντα Σίλβα, Άμπνερ,Μπεγερίν, Έκτορ,Πετζέλα, Γκέρμαν,Σαμπάλι, Γιουσούφ,Μπάρτρα, Μαρκ,Παπασταθόπουλος, Σωκράτης,Pablo Busto,Ricardo Visus,Nobel Mendy,Xavi Pleguezuelo,
Τερματοφύλακες: Σίλβα, Ρούι,Μπράβο, Κλαούντιο,Μπαρμπόσα, Φραντσίσκο,Guilherme Sousa Carvalho Fernandes,German·Garcia Fernandez

Ντα Σίλβα, Άμπνερ, 33 αγώνες, 1 ασίστ

(Η λίστα με τους κορυφαίους σκόρερ/ασίστ της Μπέτις ενημερώνεται ζωντανά κατά τη διάρκεια κάθε αγώνα)

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Μπέτις αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!