Estadio de Mendizorroza
19840
Vitoria-Gasteiz,Spain
Επί Αλαβές

Αλαβές live score, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και τελευταία κατάταξη. Ο προηγούμενος αγώνας της Αλαβές ήταν εναντίον της Σανταντέρ στις Διεθνής Φιλικός Αγώνας Συλλόγων στις 2024/07/17 UTC, ο αγώνας ολοκληρώθηκε με αποτέλεσμα 0:0.

Η Αλαβές θα παίξει τον επόμενο της αγώνα στις 2024/07/20 UTC εναντίον της Σοσιεδάδ στις Διεθνής Φιλικός Αγώνας Συλλόγων. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να ακολουθήσετε το Αλαβές vs Σοσιεδάδ live score, το H2H, την κατάταξη, τα αποτελέσματα σε πραγματικό χρόνο ενημερώνονται λεπτό προς λεπτό και τα στατιστικά του αγώνα.

Αλαβές Τελευταίος Συνθέση του Αγώνα
Οι συνθέσεις της Αλαβές από τον τελευταίο αγώνα: -
Επιθετικοί: Carlos Vicente,Βιγιαλίμπρε, Ασιέ,Xeber Alkain,Κίκε,Abderrahmane Rebbach,Mamadou Diallo,J. Panichelli,
Μέσοι: Antonio Blanco,Άντερ Γκεβάρα,Tomás Conechny,Ριόχα, Λούις,Στόιτσκοφ,Γκουρίντι, Τζον,Carlos Benavidez,Mahmoud Abdallahi,Julen Jon·Guerrero Landabaso,T.Mendes,Jose Alejandro·De Leon Gomez,Ander Sánchez Fernández De Lar,
Αμυντικοί: Abdel·Abqar,Javi López,Nahuel Tenaglia,Νικολα Μαρας,Σέντλαρ, Αλεξάνταρ,Eneko Ortiz,Joseda Álvarez,Victor Parada,Egoitz Muñoz,Álvaro García,
Τερματοφύλακες: Σιβέρα, Αντόνιο,Jesús Owono,Adrian Rodriguez,Gaizka·Garcia Vazquez,Rubén Montero

Αλαβές Λίστα Πληγέντων Παικτών
Rafael Marin Zamora, -, -

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από τον κατάλογο στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τις προσωπικές του πληροφορίες, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταγραφών κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με συνολικά αγωνιστικά και εκκίνησης αγώνες, λεπτά παιγμένα, αριθμός γκολ, αριθμός καρτών και πολλά άλλα. Το AiScore football live score είναι διαθέσιμο ως εφαρμογή για iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Αλαβές αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!