Santiago Bernabéu
81044
Madrid,Spain
Επί Ρεάλ Μαδρίτης

Ρεάλ Μαδρίτης αγώνες, πρόγραμμα, αποτελέσματα αγώνων και οι τελευταίες βαθμολογίες. Ρεάλ Μαδρίτης το προηγούμενο παιχνίδι ήταν εναντίον Σερίφ Τιράσπολ το LaLiga στις 2021/09/25 UTC, ο αγώνας έληξε με αποτέλεσμα 0:0. Ο Ρεάλ Μαδρίτης πρόκειται να παίξει τον επόμενο αγώνα του στις 2021/09/28 UTC εναντίον του Σερίφ Τιράσπολ στο LaLiga. Όταν ξεκινήσει ο αγώνας, θα μπορείτε να παρακολουθείτε ζωντανά αποτελέσματα, βαθμολογίες Ρεάλ Μαδρίτης εναντίον Σερίφ Τιράσπολ, βαθμολογίες, ζωντανά αποτελέσματα λεπτό προς λεπτό και στατιστικά στοιχεία αγώνα.

Ρεάλ Μαδρίτης Σύνταξη τελευταίου αγώνα
Ρεάλ Μαδρίτης Σχηματισμοί τελευταίου αγώνα: 4-3-3
Εμπρός: Τζούνιορ, Βινίσιους,Αζάρ, Εντέν,Ροντρίγκο,Ασένσιο, Μάρκο,Μπενζεμά, Καρίμ,Τζόβιτς, Λούκα,Μπέιλ, Γκάρεθ,Βάσκεζ, Λούκας,Ντίαζ, Μαριάνο,Óscar Aranda Subiela,
Midfilders: Κασεμίρο,Βαλβέρδε, Φεντερίκο,Καμαβίνγκα, Εντουάρντο,Κρος, Τόνι,Κεμπάλος, Ντάνι,Ίσκο,Μόντριτς, Λούκα,Antonio Blanco,Marvin,Arribas,
Υπερασπιστές: Αλάμπα, Ντέιβιντ,Μέντι, Φερλάντ,Μιλιτάο, Έντερ,Καρβαχάλ, Ντάνι,Νάτσο,Μαρτσέλο,Βαγιέχο, Τζέσους,Sergio Santos Fernandez,Γκουτιέρεθ, Μιγκέλ,Ραμόν Πάρρα, Πάμπλο,
Τερματοφύλακες: Κουρτουά, Τιμπό,Λουνίν, Αντρέι,Lucas·Conchello,Toni Fuidias,Luis Federico López Andugar

Μιλιτάο, Έντερ, 7 αγώνες, 0 ασίστ

Μπορείτε να κάνετε κλικ σε οποιονδήποτε παίκτη από το ρόστερ στη σελίδα της ομάδας και να δείτε τα προσωπικά του στοιχεία, όπως εθνικότητα, ημερομηνία γέννησης, ύψος, προτιμώμενο πόδι, θέση, αξία παίκτη, ιστορικό μεταφοράς κ.λπ. Υπάρχουν επίσης στατιστικά στοιχεία για κάθε παίκτη σε όλους τους αγώνες με όλους τους αγώνες που έχουν παιχτεί και ξεκινήσει, τα λεπτά που παίζονται, τον αριθμό των γκολ που έχουν σημειωθεί, τον αριθμό των καρτών και πολλά άλλα. Το LiveScore ποδοσφαίρου AiScore διατίθεται ως εφαρμογή iPhone και iPad, εφαρμογή Android στο Google Play και εφαρμογή Windows phone. Μπορείτε να μας βρείτε σε όλα τα καταστήματα σε διαφορετικές γλώσσες αναζητώντας το "AiScore". Εγκαταστήστε την εφαρμογή AiScore και ακολουθήστε όλους τους Ρεάλ Μαδρίτης αγώνες ζωντανά στο κινητό σας!